Tek Kullanımlık Tulum İmalatçısı

Tek Kullanımlık Tulum
Tek Kullanımlık Ürünlerde Bir Dünya Markası

Misyonumuz

Üretici firma olarak bu sektörde güven veren ergonomik kaliteli ekonomik ürünlerimize üreticiden müşterilerimize ulaştırma hedefindeyiz. Paradan çok müşteri memnuniyetini hedeflemiş kaliteli iş kıyafetleri yapmak adına bu yolda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Firmamız olarak ülkemizin tüm şehirlerine ve yurt dışında tüm iş alanlarına uygun olan talepleri kısa süre içerisinde yerine getirebilen ve hızlıca teslimat yapabilen bir firma olmak için buradayız. Firmamızın 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattı WhatsApp ve e-posta hizmetleri ile sizlere her an hizmet verebilmek adına çalışıyoruz.

medikal ürünler

Hakkımızda

Firmamız olarak iş elbiseleri iş güvenliği ve iş sağlığı ekipmanları alanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamız kaliteli ürünü kaliteli hizmeti benimsemiş müşteri memnuniyetine ön planda tutan bir konsept ile işinde başarılı olan bir firma durumuna gelmiştir. Her zaman çalışanını ve tedarikçisine mağdur etmeyen bir firma olduk. Firmamız olarak uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile yapmış olduğumuz işi benimsiyor kendimize ve firma ekibimize güveniyoruz. Kurumsal kimliğimizi yansıtan ürün çıkarırken kendi firmamızın bir parçası olduğunu bilerek buna göre hareket ediyoruz. Firmamız olarak üretimin her aşamasında güncel teknolojiyi kullanıyoruz.

Firma odaklı çalışıyor ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel tasarım iş kıyafetleri üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz iş elbiselerini  zaman kaybetmeden firmalara hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Ayrıca bize verilen siparişin durumundan müşterilerimize haberdar ediyor ve düzenli olarak detaylı bilgi ulaştırıyoruz. Çalışanlarınızın ve işletmenizin kurumsal kimliğine uygun aynı zamanda rahat çalışabilecekleri iş kıyafetleri ve koruyucu donanımlar ile keyifli çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınızın güvenliğini sağlamak için gerekli olan tüm ekipmanları firmamızdan temin ederek daha güvenli ve vermeye çalışmalarını sağlayabilir ve iş kalitenizi arttırabilirsiniz. Firma logonuzun yer almış olduğu tişört şapka ve çanta gibi tekstil ürünleri  firmamızın akılda kalıcılığını artırır. Sizler de bu sayede düşük maliyetli reklam yapma fırsatı bulursunuz. Bizler firmamız olarak her sektöre uygun çözümlerimiz ile istediğiniz kadar ürün grubuna veya promosyon ürününe yapılmasını istediğiniz baskı veya nakışa uyguluyor en kısa sürede sizin kullanımınıza sunuyoruz.

INOVASTIL Tek Kullanımlık Ürünlerde Bir Dünya Markası 2022

INOVASTIL | Tek Kullanımlık Ürünlerde Bir Dünya Markası

Gücümüzü ekibimizden alıyoruz!

2012
'den beri
50
'den fazla makina
90
'dan fazla ülkeye ihracat
50
'den fazla ekip arkadaşı