Blog

Boyacı Tulumu Fiyatları

Fiyatları Kişisel koruyucu kıyafet işçi güvenliği endüstrisi tarafindan tavsiye edilen is yeriniz de konforlu hijyenik şartlar altında çalışmanızı sağlayan tulumlardır.

Çalisma şeklinize göre en uygun olanını seçip kendinizin veya çalışanlarınızın güvenliğini ön planda tutmanız bu iş elbiseleri sayesinde mümkündür.
Kolay kullanımı vardır. Kişiye özel ve tek Kullanımlık olması sayesinde hijyen kuralları asla ihlal etmezsiniz.

İs kazaları dunya da olduğu gibi ülkemizde de oldukça fazla görülmektedir. Bunu en aza indirmek ve koruma sağlamak amacı ile üretilen bu tulumlar. Toz, zararlı kimyasallar, anti partiküller gibi size zarar verebilecek her tür mikrobu sizden uzak tutar. Aynı zaman da alev itici özelliği, sıvı geçirmeme gibi özellikleri bulunur.

Bir çok alanda kullanımı yapılan bu tulumlar genel olarak

  • Boyacılık
  • İlaçlama
  • Sağlık
  • Gıda
  • Temizlik
  • Hayvancılık
  • Veteriner

Gibi sektörlerde tercih edilir. Yumuşaktır, nefes alabilen kumaştan imal edilir. Ve rahat kullanım sunar. Koşunlu veya kapşonsuz tercih edebilirsiniz önünde rahat giyilebilmesi için 80 cm ebatında fermuar bulunur. Mesala boyaci tulumlarını ele alırsak Boya da olan kimyasallardan zarar görmesini engeler rahat kullanımı sayesinde vakit kaybetmeden giyebilir ve çıkarta bilir hafiftir gittiği yere ek olarak bir yük götürmek zorunda kalmaz isi bittiği zaman kullan at olması sayesinde o kıyafetten kurtulur.

Kendi kıyafetinin zarar görmesi engeller ve is yaparken kendini güvende ve rahat hissetmesini sağlar.

Bir cok sektörde tercih edilen bu tulumları www.inovastil.com linkine tıklayarak görebilir. Kaliteli ve tam donanımlı olan tulumlarımıza göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlar toptan veya parekende hizmet verip müsteri memnuniyetini en ön planda tutan şirketimiz güven icinde çalışmanız için en kaliteli malzemeden üretmiş olduğu tulumlar ile her daim hizmetiniz de.

Sağlıklı ve esen dolu günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir