Blog

İş Tulumu Su Geçirmez

İş tulumlarının bir çok sektör için farkli modelleri üretilmektedir. Sıvı geçirmeyen den tulumdan, alev itici tuluma kadar bir çok farklı is tipine hitap eder.

Kullan at iş tulumlarının kullanım nedeni genel olarak hijyen ve güvenliktir. Hijyeniktir çünkü kişiye özeldir. Ve kendinizi her daim temiz hissedersiniz. Güveniliridir ve güveniliklidir çünkü üretiminde kullanıldığı malzeme özel bir kumaştır. İş tipine uygun olarak hazırlanır. Kimyasala karşı koruma, anti bakteriyel, toz ve partiküllere karşı koruma ve daha bir çok özelliği bulunur. Her türlü is ortamında rahatlıkla kullanıla bilmektedir.

Özellikle gıda, sağlık, kimyasal atık bırakan fabrikalar, olay yeri inceleme, boyacılık, temizlik, hayvancılık gibi alanlarda tercih edilir.

Sıvı geçirmeyen is tulumları genel olarak hayvancılık, tarım gibi sektörlerde sıvı kullanımın fazla olduğu ortamlarda sıvıya karşı korunma için kullanılır bu alanlarda is tulumu su gecirmez olursa kendinizi güvende ve temiz hissede bilirsiniz sizlerde is yerlerinde güvenli ve hijyenik ortamlar için www.inovastil.com.tr ‘yi ziyaret ederek is tipinize uygun iş tulumunu cok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder mutlu günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir