Blog

Kadın Tulum Modelleri

Firmamız tulumları unisex olup kadın ve erkek için uygundur. İş güvenliğinin yanı sıra kurumsal kimliğe uygun olan elbiseler örneğin tulumlar marka kimliğinin oluşmasında büyük pay sahibidir. Bu kıyafetlerin tasarımı, renk seçimi ve rahatlığı çok önemlidir. Ayrıca çalışılan kurumun duruşunu ve kimliğini sergiler. Kuruma bağlılığı arttırır, iş yerinin kurumsal kimliğini oluşturur.

Personeller için olan bu tulumlarımızda kullanılan kumaşın kalitesinden, giyim kolaylıgına, kadar tüm detay en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Ayrıca tulum seçiminde kullanılan kumaşın yapılan işin türüne uygun olmasına çok dikkat edilmelidir. İnovastil olarak firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için;

  • Her alanda kullanabileceğiniz
  • Hava geçirgen,
  • Su itici, alev geciktirici,
  • Partikül geçirmez,

bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen iş elbiseleri parekende ve toptan tedarik etmekteyiz. 25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr toptan ve perakende olarak sipariş verebileceğiniz tek kullanımlık personel kıyafetlerini çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kadın tulum modelleri her şeyden önce dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. İşin niteliğine bağlı olarak yapılan işlerde ufak bir zorlamada yırtılacak, kopacak ya da kullanılamayacak duruma gelebilen tulumlar kullanım açısından da tehlike oluşturacaktır. Çalıştığınız kurum ve kurulaşa özel personel kıyafetleri temiz ve hijyenliği korumak dışında kimi zaman hayatınızı kurtarabilir.

İş kazalarını sonucu oluşan yanıklarda birçok işçi hayatına eskisi gibi sağlıklı devam edememektedir. Türlerine göre farklılık gösteren yanıklar, birinci, ikinci veya üçüncü derece yanık olarak değişiklik gösterebilir. Eğer bu tür olmasını hiç istemeyeceğimiz kazaların önüne geçmek istiyorsanız, tek kullanımlık tulumlar olası kaza riski dışında sizlerin hijyen ve steril olmanızı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir