Blog

Koruyucu İnovastil Tulum Satışları

Firmamız inovastil tulumları kişisel koruyucu donanım yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Bilgi ve sipariş için 0534 854 6303. Üretimini yaptığımız inovastil  koruyucu tulumlarımız lamineli ve sertifikalıdır.

Bu tulumların kumaş özellikleri ayrıca: Çift taraflı yapışma özelliğine sahip olan yapıştırıcılar ile kumaşlar birbirine eklenir. Uygulama esnasında aşırı ısı ve basınç kumaş tabakalarını birbirine yapıştırarak tamamen tek bir katman haline gelmesini sağlar. Laminasyon işlemi sayesinde ısı ve basınç yardımıyla birbirinden farklı yüzeylerin çeşitli baskılama ve yapıştırma yöntemleri ile bir araya getirilmesi ve tek bir katman halini alır.

Dış etkenlere karşı korumak amacıyla kalınlaştırmak ve daha dayanıklı hale getirmek için kullanılan bu yöntem görüntünün zarar görmemesinin yanında parlaklık kazanmasını sağlar. Bu kumaşlar su emici ve su geçirmez özelliktedir. Ayrıca güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyeldir. Firmamız tek kullanımlık ürünleri alerjik malzemeleri içermez, kolay nefes alabilen, terletmeyen yapıya sahip, kişisel hijyeni korumakla birlikte bakteri transferini de engeller.

Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela denilen malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Virüse karşı koruyu tulum kumaşlarımız aynı zamanda su emici özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir. 70 gr olarak imal ettiğimiz bu koruyucu inovastil tulumları firmamız toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Sipariş ve fiyat bilgisi için 0534 854 6303 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir