Blog

Medikal Tulum Üreticileri

Sağlık sektöründe tulum sık kullanılan bir koruyucu ekipmandır. Çalışanların kıyafetlerinin tıbbi atıklardan ve kirleticilerden korunmasını sağlar. Özellikleri sağlık çalışanları için gereken şartları sağlamalıdır. Üretimini yaptığımız tulumlar çeşitli iş ve işlemler sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Koruyuculuğu yüksektir. Ayrıca hava alabilmesi sayesinde insanların terlemeden çalışabilmesini sağlar.

İnovastil medikal tulum üreticisi olarak tıbbi koruyucu ekipmanların en önemlilerinden biri olan tulumları üretirler. Bir sağlık tesisinde farklı meslek gruplarından çalışanlar bulunur. Bazıları için tulum giymek bir zorunluluktur. Uzun çalışma saatleri boyunca bu tulumların içinde kendilerini rahat hissetmeleri önem taşır.

Medikal Tulum Özellikleri

  • Medikal tulumlar en başta dayanıklı olmalıdır. Çalışma süresi boyunca formu bozulmadan durabilmelidir.
  • Giyen kişinin hareketleri sırasında esneme payı olmazsa kolaylıkla yırtılır. Bu hususa dikkat edilerek üretimi yapılır.
  • Farklı bedenlere uyum sağlayabilmelidir.Gerek yurtiçi gereksede yurtdışı ihracatlarımızı hız kesmeden devam ediyoruz.

İhracat yaptığımız bazı ülkeler arasında avrupa ülkeleri başta olmak üzere;

Fransa, İtalya, Romanya, Çekya, Sırbistan, Gürcistan, Rusya gibi dünya ülkelerine hiç bir sorun yaşamadan ihracatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde 100’den fazla tam zamanlı çalışanımızla İstanbul, Tuzla’da bulunan fabrikamızdan tüm dünyaya açılmaktayız. Ürünümüz ve markamızın her zaman arkasında olmaktan ihracatını yaptığımız ürünlerle Türk bayrağını ulaştırdığımız her ülkede gururla teslimatlarımızı yapmaktayız. İnovastil pandemi öncesinde de tek kullanımlk tulum üretimini hızla yaparken 2020 Mart ayında artan covid-19 virüsü ülkemizde de görülmeye başladığında yüksek seviye de taleplerin geldiğinde kadromuzun genişliği sebebiyle bu taleplere hızlı cevap veren yurtiçinde ayakta durabilen nadir firmalar arasındayız. Yüksek kapasiteli üretimi ile günlük 2 bin adet ile haftada 15 bin ayda 60 bin tam kapasite ile üretime hız kesmeden devam ettik.

  • El bileği ve ayak bileği kısımlarındaki lastikler ne çok sıkı ne de çok gevşek olmalıdır. Çalışanların bileklerini rahatsız etmemesi önemlidir.
  • Nefes alabilme özelliği vardır. Medikal tulumlar sıvıları geçirmez fakat nefes aldırma özelliği sayesinde terletmez.
  • Boyu yeterli uzunluktadır. Uzun boylu çalışanlar bile giydiklerinde tüm kıyafetletini baştan aşağı koruyabilirler.

Medikal Tulum Kullanım Alanı

Sağlık sektöründe çalışan kişiler kendi kıyafetlerini bakteri ve virüslere karşı korumak zorundadır. Diğer türlü kendi sağlığı tehlikeye atmış olur. Bu nedenle gereken koruyucu ekipmanları tam olarak kullanması önemlidir. Medikal tulum kullanımı, özellikle yaşadığımız pandemi döneminde yaygınlaşmıştır. Sağlık çalışanları virüslere karşı verdikleri amansız mücadelede, tulumlarını üzerinden çıkarmamıştır.

Saha çalışmaları, medikal tulumların önemli bir kullanım alanıdır. Sahadayken giyilen bu tulumlar sayesinde görevli kişilerin kıyafetleri temiz kalmış olur. Hasta ile hemşire ya da doktor arasında bir koruyucu görevi üstlenir. Ayrıca ortamdaki kirletici faktörlere karşı da koruyucudur.

Medikal Tulum Nasıl Giyilir?

Tıp alanında çalışan kişiler koruyucu ekipmanların sırasıyla giyip, sırasıyla çıkarmalıdır. Böylece kendilerine mikropların ulaşmasını engellemiş olurlar. Tüm kıyafetlerini saran medikal tulumlar, etkili bir bariyer görevi üstlenir. Çalışma süresi boyunca kullanılır, sonrasında çıkarılır. Eldiven, bone, galoş gibi ekipmanlar öncesinde tulum giyilmesi daha doğru olur.

Ayak ve el bileklerini doğru bir şekilde saran medikal tulumlarımız, son derece rahat bir şekilde giyilir ve çıkarılır. Kullanım sonunda çıkarılırken dış tarafı ile temas etmemeye özen gösterilmelidir. Çalışanlar kendilerini koruyabilmek adına gereken tedbirlere harfiyen uymalıdır. Medikal tulumlarımız, bu koruyu önlemlerde önemli bir rol üstlenir. Tüm kıyafelerinizin üzerini örttüğü için etkili bir koruyucu ekipmandır. Doğrudan sivil kıyafetler üzerine ya da medikal forma üzerine giyilebilir.

Medikal Tulum Fiyatları

Medikal tulum üreticisi olarak tulumlarımızın kalitesinden eminiz. Bu üretimimiz sağlık çalışanlarının sahadaki en büyük yardımcısıdır. Etkili koruma gücü sayesinde salgın döneminde aranan ekipmanların başında gelmiştir. Kalitesine güvenerek satın alabilirsiniz.

Tulumlarımız birinci sınıf kalite kumaş kullanılarak üretilmiştir. Steril şartların oluşmasına özellikle dikkat edilmiştir. Üretimlerimiz sırasında medikal tulumların dış ortamla temas edip kirlenmesi önlenir. Dikkatle paketlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Her kullanıcı kendi tulumunu açar ve giyer. Çalışma saatleri süresince tulumu onu rahatsız etmez. Nefes alabilen kumaşı, tulumun terletmesini önler. Sağlık çalışanları görevlerini rahat bir şekilde yerine getirirler.

Kaliteli ve Dayanıklı Medikal Tulumlar

Firmamızın üretimiş olduğu medikal tulumların kalitesinden emin olabilirsiniz. Satın aldığınız tulumların sağlık sektöründe ve ilişkili diğer sektörlerde güvenle kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kumaş kalitesi sayesinde oldukça dayanıklıdır. Hava alabilme özelliği, çalışanların bunalmasını önler. Tüm çalışanların kullanımına uygun boyutlara sahiptir. Özel şartlarda üretilen tulumlarımız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tek kullanımlık tulumlar covid 19 a karşı koruyucu ve dayanıklılık özellikleri göstermektedir yıkanmaz yırtıldıktan sonra kullanılmaz. Tek kullanımlık tulumlar her dal için farklıdır hastane için kullanılan çiftlik için kullanılmaz kumaşın özelliği ısıyı uzaklaştıran ve alev iticidir ve nefes alan yapıya sahiptirler tulumu giyen kişi içinde rahat eder her iş için farklı kalitelidir boyacılar için çok uygundur kumaşın kalitesi sayesinde kumaştan üstümüze boya geçmez bundan Tk 55 LMN Tek Kullanımlık tulum çok tercih edilir. Bunun gibi ilaç fabrikalarında veya kimyasallarla uğraşan kişilerin de tercih ettiği tek kullanımlık tulumlar daha birçok yerde kullanılabilir. Tek kullanımlık tulumlar her dalda farklı oldukları gibi fiyatlarında değişiklik gösterebilir. Firmamız kaliteli ve uygun fiyata satış yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir