Blog

Su Geçirmez Tulum

Su Geçirmez Tulum

İş tulumlarının çeşitleri ve özellikleri genelde kullanıldıkları alanlara göre farklılık göstermektedir. Ancak su geçirmez tulum tavuk çiftliklerinde, ilaçlama alanlarında, yemek firmalarında ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz türden bir tulumdur.

Su geçirmez tulumlar gramlarına göre farklılık göstermektedir. inovastil.com adresimizde 25-30-40-50-70 gram çeşitlerinde su geçirmez tulumlarımızı bulabilirsiniz. Tulumda gram attıkça kalite de artmaktadır.

Su geçirmez tulumlarımız lamineli kumaştan üretilmiş olup kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastiklidir. Önü rahat giyip çıkarabilmeniz için 80 cm açılır fermuarlıdır. Fermuarın kendiliğinden açılmasını önlemek için fermuar başlığı kilitli olmakta ve de fermuar üzeri patlıdır.

Tulumlarımızın kumaşları su ve partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşak bir özelliğe sahiptir. Su geçirmez tulumlarımız unisex olup beyaz renktedir.

Tulumlarıma inovastil.com adresinden ulaşabilir burada her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. İsterseniz bilgi almak için internet adresimizde bulunan canlı destek bölümünden yardım alabilirsiniz ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde tek kullanımlık su geçirmez tulum kullanımında artış vardır. Bu ürün laminasyonlu tulum olarak da geçer. Malzemenin net ağırlığı 50 gramdır. Bu tulumlar ziyaretçi tulumu, misafir tulumu ve kullan at tulum olarak kullanılabilir. Ürün bilgisine değinmemiz gerekirse;laminasyonlu kumaştan üretilmektedir. Üretimde kullanılan kumaş hava geçirmez özelliğe sahiptir. Buna ek olarak en önemlisi su geçirmezdir.

Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp, birçok sektörde kullanılmak üzere su geçirmez tulumlarımız

 • Hava geçirgen,
 • su itici, alev geciktirici,
 • partikül geçirmez ve bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahiptir.

Su Geçirmez Tulumların Kullanım Yerleri

 • Gıda işleme sanayi
 • Catering
 • Tarım ve kimya endüstrisi (düşük konsantrasyonlu inorganik ürünler)
 • Endüstriyel boyama
 • Temizlik
 • Farmasötik ve hastane alanları
 • Asbest işleri alanlarında (seviye 1: hafif müdahaleler)
 • Islak alanlarda çalışma su geçirmez tulumların kullanım alanları arasında olmaktır.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak toptan ve perakende siparişlerinizi aldığımız su geçirmez tulumlar çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu tulumlar sağlık güvenliği açısından kişiye özel olmalı, yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmamızdan sipariş verebileceğiniz su geçirmeztulumları aynı zamanda ıslak ve kuru durumda temizleme çözeltilerine dayanıklılık göstermekte, toksit ve alerjik malzeme içermemektedir.

Su geçirmez tulum ürünlerimizde kullandığımız kumaş Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dediğimiz malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici özelliği ya da su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir. Kullandığımız ürünün özelliğinden de anlayabileceğiniz gibi iş güvenliğiniz bizim için esastır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir