Blog

Tek Kullanımlık İş Elbiseleri

İş hayatında bizi en fazla düşündüren konu sağlığımızdır. İş yerinin ne kadar hijyenik olduğu sağlığımız için ne gibi riskler barındırdığı hep alımızdadır. Ve kişisel korunmanın sağlanmadığı is yerlerinde işçiden beklenen verim tam olarak alınamaz. Kendini güvende hissetmeyen kimse kendini işine tam anlamıyla veremez.

Is alanlarında kişisel koruma ekipmanları ve kıyafetleri tam olursa personelden de beklenen verimi almanız mümkün olur. Farklı is tipleri için hazırlanmış olan tek kullanimlik iş elbiseleri kişisel güvenliğiniz için tasarlanmıştır. Temiz ve hijyenik olmanızı sağlar. Hafif ve yumuşaktır ve kolay kullanılan tulumlardır. Anti bakteriyeldir ve toz ve partiküllere karşı koruma sağlar.
Sıvı gecirmez, alev itici, hava gecire bilen özel bir kumaştan imal edilmiştir. İş tipine göre yarim veya yüz ve ayakları kaplayan modelleri bulunur. Önündeki fermuari sayesinde kolayca giyilip çıkartıla bilir. Kapşonlu ve kapşonsuz modelleri bulunur.

Genel olarak temizlik, saglik, gıda, ilaçlama, hastahane, boyacılık, hayvancılık, emliyet olay yeri inceleme gibi sektörlerde tercih edilir.

Bu iş tulumları için de hem temiz bir sekilde hem de sağlığınıza zarar gelmeden çalışa bilmeniz mümkündür. İşçi güvenliği uzmanları da bu is tulumları ve ekipmanlarını tavsiye etmektedir.
Is yeriniz de akliniza sağlığınız ve güvenliğiniz için hic bir soru gelmeden çalışmanıza olanak sağlar.

İşçileriniz temiz hijyenik ve güvenli bir çalışma ortamında olsun diyorsanız isciişçi tulumlarını en uygun fiyatlarla ve aradığınız kalite ile inovastil de bulabilirsiniz.

Bilgi destek ve sipariş için
www.inovastil.com

Sağlık dolu huzurlu günler dileriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir