Blog

Tek Kullanımlık İş Elbisleri İstanbul’da Nereden Alınır ?

Firmamız, tek kullanımlık iş elbiseleri için İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den toptan ve perakende olarak sipariş almaktadır. İş ve işçi elbiseleri çeşitli sanayi, ticaret ve hizmet kollarında çalışanlar için daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve rahatlık sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. İş elbisesi fiyatları modellerine göre değişmektedir. Ayrıca iş ve işçi elbisesi firmaların kurumsal kimliğini ve işteki ciddiyetlerini ön plana çıkaran önemli koruyucu ürünlerden biridir de diyebiliriz. Üniforma vb. kıyafetler bu tuluma örnek verilebilir.

İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzemeleri bulundurmak zorundadır. İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan iş elbiseleri de, bu malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp,

  • Her alanda kullanabileceğiniz
  • Hava geçirgen,
  • Su itici, alev geciktirici,
  • Partikül geçirmez,

bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen iş elbiseleri parekende ve toptan tedarik etmekteyiz.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal ettiğimiz tek kullanımlık iş elbiselerini çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir