Blog

Tek Kullanımlık Lamineli Tulumlar

İnovastil olarak sağlığınızı ve iş güvenliğinizi esas alıp, yüksek kalitede lamineli birçok alanda kullanabileceğiniz tek kullanım tulum üretimi yapmaktayız.   Bu tulumlar kişisel koruyucu donanım yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, CE ve ISO 9001 sertikalara sahiptir. İş güvenliği için kullanılan tek kullanımlık tulumlarımızı aynı zamanda sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için Virüse karşı korunmak amacı ile kullanabilir olası riski en aza indirebilirsiniz.

İş güvenliği iş ve işçinin önemsemesi gereken bir konudur. İşçi yaptığı işin risk durumuna göre koruyucu donanımları kullanmalıdır. İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp, yüksek kalitede birçok alanda kullanabileceğiniz kullan at tulumları toptan satışlar ile hizmetinize sunmaktayız. İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzeleri bulundurmak zorundadır. Rakipleriniz ya da potansiyel müşterileriniz için şüphesiz ilk izlenim önemlidir ve işinizi nedenli profesyonel yaptığınızı gösterir.

Sizlerde İnovastil ailesine katılarak işinizi ve işçinizi olası risklere karşı koruyan, hijyen sağlayan tek kullanımlık tulum ve önlük ürünlerini kullanın. Kullan at tulumları kullanım alanlarının başında hastane, İlaç Üretim Tesisleri, Gıda Üretim Tesisleri, Veteriner, Tavuk Çiftlikleri, Emniyet Olay Yeri İnceleme gelmektedir. Firmamız tek kullanımlık ürünleri Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dedinilen malzemeden imal edilmektedir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmekte ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır.

Kullanıım allanı gittikçe yaygınlaşmakta olan bu kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici ya da su geçirmez özelliktedir. Ayrıca güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyeldir. Bu tulumlar tek kullanımlık olmasının yanı sıra dışarıdan gelen rüzgar, su, hava gibi herhangi bir temasa karşı koruyucu özelliğine sahiptir. İnovastil olarak Korona Virüse karşı koruyucu tek kullanımlık tulum, maske, eldiven üretimini ve satışını sağlamaktayız. Firmamızla iletişime geçip tek kullanımlık lamineli tulum siparişinizi vererek, birinci sınıf kalite de, her alanda kullanabileceğiniz koruyucu tulumlarımızı kendiniz ve sevdiklerinizin güvenliği için tedarik edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir