Blog

Tek Kullanımlık Medikal Ürünler

İnsan yaşamın da en önemli konu sağlıklı ve kaliteli bir yaşamdır. Sağlıklı bir yaşam için yapılması gerekenler arasında önde gelen konu çalıştığınız iş ortamlarının sağlık standartlarına uyumlu olmasi ve koruyucu ekipmanların sağlık standartlarına uygun olarak sunulmasi gerekir.

Tek kullanimlik medikal ürünler ve tek Kullanımlık tulumlar bu standartlara uyim sağlayarak çalıştığınız ortami güvenilir hale getirir.

Tek kullanimlik ürünler ve tulumlar bir çok sektörde kullanılır özellikle kimya, sağlık, ilaçlama, boyacılık, temizlik ve benzeri alanlarda bu ürünleri işçi sağlığı uzmanlari da önererek kullanilmasini tavsiye ediyor.

Tek kullanimlik tulumlar is yerlerinde kalite ve güvenilir alanlar yaratir tek kullanimlik medikal ürünlerin yani sira olarak secilen bu tulumlar. Kimyasala karsi koruma saglar, sivi gecirmez, alev itici, anti bakteriyel gibi özelliklede sahiptir.

Tek kullanımlık tulumların kullanımı oldukça kolaydır ve rahat tulumlardır. Kapsonlu veya kapşonsuz modelleri de bulunur.

Is tipinize uygun tulumlar için sizlerde www.inovastil.com a gelerek bilgi ve daha fazla destek alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir