Blog

Tek Kullanımlık Önlük Fiyatları

Her meslek grubunun kendine göre bir iş kıyafeti vardır. Bu meslek kollarına göre belirlenen iş giysileri, çalışanları daha güvende tutmayı ve rahat ettirmeyi amaçlar. Dünyada son zamanlarda giderek artış gösteren iş kazaları sonucu meydana gelen sakatlık, yaralanma ve ölümlere önlem almak için iş ve işçi güvenliği uzmanları çalıştırılması zorunluluğu getirilmiştir.

İş ve işçi güvenliği kapsamında önlükler gibi bazı kişisel koruyucu malzemeler vardır. Örneğin bir inşaat ustası daha güvende olmak için kasket takar. Meslek kolları değişince bu araç gereçler de değişir.

Tıp çalışanları ve kimyasal ortamlarda çalışanlar da tek kullanımlık önlük, tek kullanımlık eldiven gibi ürünler kullanır. Bunun nedeni hem daha sağlıklı olması hem de çalışanı güvende tutmasıdır. Tek kullanımlık ürünler vücudun iç ve dış tehlikelere karşı korunmada üstün bir hizmet sağlar.

Kişisel koruyucu malzemelerin her biri kişiye özel olmasına dikkat edilmelidir. Önlükler gibi diğer kişisel koruyucu malzemelerde yırtık, sökük veya delik bulunmamalı, sürekli temiz olmasına dikkat edilmelidir. Tek kullanımlık önlük fiyatları üreticiye göre değişmektedir. İnovastil ailesi olarak biz de uygun fiyata kaliteyi sunuyoruz. İş kıyafeti ihtiyaçlarınız için https://inovatekstil.com/’u ziyaret etmeyi unutmayın.

İnovastil olarak, hem güvenliğiniz hem de iş veriminiz için hizmet veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir