Blog

Veteriner Hekim Tulumları

Veterinerler dünyanın en kutsal mesleğini icra eden insanlardır. Hayat kurtarırken insanlığın ölmediğini de gözler önüne sererler. Cana can katıp onları sağlıklarına kavuştururlar.

Ve bu zorlu mesleği icra ederken de bir takım aksilikler ile karşılaşa bilirler. Bulaşıcı hastalık, kuduz ve bunun gibi kendi sağlığını da tehdit etmeden bu isi yapabilmeleri için koruyucu önlem almaları gerekiyor. Koruyucu ekipmanları arasın da da elbetteki veteriner hekim tulumları geliyor.

Tulumlar tek kullanimlik olup sağlik acisindan oldukca fazla hijyen sağlaması yani sıra kimyasallara karşı koruma sağlar ve zararlı kimyasallara maruz kalmaktan korur.

Tek kullanimlik tulumlar bir çok sektörde kullanılmaktadır. Gıda, saglik, ilaçlama, hayvancılık gibi ve veteriner hekimlerinden fazlaca talep görmektedir.

Tek kullanimlik tulumların bir çok özelligi vardır. Sıvı gecirmez, kimyaslara karşı koruma, alev itici, toz ve partiküllere karşı koruma, hava geçirgen gibi ve işçi uzmanları bu tulumları tavsiye etmekte. Sağlığınız için iş yerlerinizdeki güvenliğiniz için tasarlanmış olan is tulumlarından yararlanmak için sizde kaliteli hizmet uygun fiyatlar sunan inovastil.com ‘ u ziyaret edebilirsiniz.

Kalite sağlıklı is ortamları için koruyucu kıyafetleri kullanarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Huzurlu ve mutlu günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir