Blog

Virüs Tulumu Üreticileri

Türkiye virüs tulumu imalatında kendi alanında kendini geliştirip üretim kapasitelerini çoğalttı hem kaliteden hemde  imalattan ödün varmeden çalışmalarına devam etti. İnovastil firması İstanbul Tuzla ilçesinde üretim yapmaktadır.

Çinde cıkan virüs tün dünyayı sardı.Ülkeler bu  salgınla savaşırken önlemler oluşturuldu maske hijyen mesafe kuralları oluşturuldu.Tedarik konusunda ülkeler hem kendi imalatlarını yaptı hemde yurtdışından tedariğini sağlıyor.İnovastil firması hem kendi ülkesine hemde ihtaçatına destek veren firmalardan oldu.Bu süreçte merdiven altı firmalarda cıktı  ama zmanla hepsi elendi ihraçatta gerekli olan evraklar ürün belgelendirmeleri tam olan firmalar halen üretime devam etmekte.

Virüs Tulumu Üreticileri

Ürettiğimiz Ürünlerin CE-ISO ve Universal 2163 TİP3 TİP 4 TİP 5 TİP 6 Kategori 5/6 özelliklerine sağiptir.

Kumaş:Kan veya hayvan karkasları gibi organik cisimler şeklinde bulaşan aktif virüslere karşı koruma için özeldir. Sıvılara ve sislere ve sıçramalara  karşı dayanıklıdır. Kullanılan kumaş, antistatik özelliklere sahip bir polipropilen taban üzerinde yüksek kaliteli bir mikro gözenekli filmdir.

Virüs Tulumu Üreticileri

Çekme mukavemeti ve uzama mükemmeldir. Çift Ultrasonik kaynaklı dikişler, sıvı penetrasyonuna karşı mükemmel koruma sağlar. özellikleri: kapüşonlu Tulum, elastik manşetleri, bel ve ayak bilekleri. Fermuar kapatma yapışkan film ile kaplıdır. Beden için müşteri talebine göre istenilen bedenler imal edilebiliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir