Blog

İş Elbisesi İstanbul

Firmamız, iş elbiseleri İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den toptan ve perakende olarak sipariş almaktadır. İş ve işçi elbiseleri çeşitli sanayi, ticaret ve hizmet kollarında çalışanlar için daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve rahatlık sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. İş elbisesi fiyatları modellerine göre değişmektedir. Ayrıca iş ve işçi elbisesi firmaların kurumsal kimliğini ve işteki ciddiyetlerini ön plana çıkaran önemli koruyucu ürünlerden biridir de diyebiliriz. Üniforma vb. kıyafetler bu tuluma örnek verilebilir.

İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzemeleri bulundurmak zorundadır. İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan iş elbiseleri de, bu malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp,

  • -Her alanda kullanabileceğiniz
  • -Hava geçirgen,
  • -Su itici, alev geciktirici,
  • -Partikül geçirmez

bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen iş elbiseleri parekende ve toptan tedarik etmekteyiz.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal ettiğimiz tek kullanımlık iş elbiselerini çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İş Elbiseleri Model ve Fiyatları

  • Kapüşonlu,
  • Kenarı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli,
  • Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı,
  • Fermuar üzeri patlı olup, fermuar başlığı kilitli ve kendiliğinden açılmaz özelliklere sahiptir.

25 gr, bir koli içerisinde 150 adet bulunmaktadır.

30 gr, bir koli içerisinde 100 adet bulunmaktadır.

40 gr, bir koli içerisinde 75 adet bulunmaktadır.

50 gr, bir koli içerisinde 60 adet bulunmaktadır.

70 gr, bir koli içerisinde 50 adet bulunmaktadır.

İş elbiselerimizde kullandığımız kumaş Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dediğimiz malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. İş ve işçi elbiseleri üretiminde kullanılan bu kumaşlar su emici özelliği ya da su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, anti bakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir. Kullandığımız ürünün özelliğinden de anlayabileceğiniz gibi iş güvenliğiniz bizim için esastır.

İnovastil olarak iş güvenliğinizi önemsiyoruz. İş elbiseleri için İstanbul ve diğer bölgelerden siparişleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, web sitemizden modellerimize bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir