Blog

İş Önlüğü Fiyatları

Vücudu tüm tehlikelere karşı koruyan tek kullanımlık önlükler, hijyen ve pratiklik sağladığı için bir çok iş alanında oldukça yaygın kullanılmaktadır. İş önlüğü fiyatları önlük modellerine, ağırlıklarına, kullanılan kumaşın niteliklerine göre değişiklik gösterir.

Sıvı ve kimyasal risklere karşı dayanıklı olan tek kullanımlık önlükler, diş hekimliği, veterinerlik, sağlık kuruluşları, tekstil atölyeleri, yiyecek-içecek iş kolunda, eğitim kuruluşlarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Ancak yaygın olarak özellikle de sağlık kuruluşlarında kullanılan tek kullanımlık önlüklerin koruyuculuk olarak nitelikli olması da gerekir. İnovastil, tek kullanımlık önlük fiyatları önlüklerin ağırlıkları ve modellerine göre farklılık göstermekle beraber bütün önlükler ‘Nonwomen Spunbond (tela)’ kumaştan yapılmaktadır. Bu kumaş bakteri oluşturmayan, hava ve partikül geçirmeyen su itici alev geciktirici niteliktedir. Tek kullanımlık önlük imalatı yapan İnovastil, 20 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr olarak farklı modellerde önlükleri tüketicinin hizmetine sunmaktadır. İş önlüğü fiyatları toptan ve perakende satışı olarak değişmektedir. Bu önlükler aynı zamanda ıslak ve kuru durumda temizleme çözeltilerine dayanıklılık göstermekte, toksit ve alerjik malzeme içermemektedir.

İnovastil 30 gr Nonwoven Spunbond kumaştan imal ettiği önlüklerinde ön kısmının kapanması için dört adet cırt bulunmaktadır. Bu tek kullanımlık önlük fiyatları toptan satışta 2.05 Tl dir. Diğer bir modele sahip 40 gr tek kullanımlık önlük fiyatları ise toptan satışta mevcuttur. Yakasız, kol ağzı lastikli ön kapaması cırtlı olan 50 gr’lık iş önlüğü fiyatları toptan satışta 2.55 Tl’dir.

İnovastil, tüketicinin korunması hakkındaki yasalar çerçevesinde son teknoloji ile gelişen niteliklere sahip kumaşlarla tek kullanımlık önlük imal etmektedir. Önlük modelleri, tek kullanımlık önlük fiyatları ve siparişleriniz için 0534 854 6303 numaralar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir