Blog

İşçi Tulumu

İşçi tulumu çeşitli sanayi, ticaret ve hizmet kollarında çalışanlar için daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve rahatlık sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Ayrıca işçi tulumu firmaların kurumsal kimliğini ve ciddiyetini ön plana çıkaran önemli araçlardan biridir de diyebiliriz. Üniforma vb. kıyafetler işçi tulumuna örnek verilebilir.

İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzeleri bulundurmak zorundadır. İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan işçi tulumu, bu malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp, her alanda kullanabileceğiniz, hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen İşçi tulumu imal etmekteyiz.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal ettiğimiz tek kullanımlık İşçi tulumu çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İşçi Tulumu Model ve Fiyatları

  • Kapüşonlu,
  • Kenarı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli,
  • Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı,
  • Fermuar üzeri patlı olup, fermuar başlığı kilitli ve kendiliğinden açılmaz özelliklere sahiptir.

25 gr, bir koli içerisinde 150 adet bulunmaktadır.

30 gr, bir koli içerisinde 100 adet bulunmaktadır.

40 gr, bir koli içerisinde 75 adet bulunmaktadır.

50 gr, bir koli içerisinde 60 adet bulunmaktadır.

70 gr, bir koli içerisinde 50 adet bulunmaktadır.

İşçi tulumu ürünlerimizde kullandığımız kumaş Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dediğimiz malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım allanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. İşçi tulumu üretiminde kullanılan bu kumaşlar su emici özelliği ya da su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekomiktir. Kullandığımız ürünün özelliğinden de anlayabileceğiniz gibi iş güvenliğiniz bizim için esastır.

İnovastil olarak iş güvenliğinizi önemsiyoruz. İmalattan ekomik fiyat teklifleriniz için bizimle iletişime geçebilir, web sitemizden https://inovatekstil.com/ tek kullanımlık işçi tulumu ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir