Blog

Kullan At Önlük

Kullan at ürünleri, vücudu iç ve dış tehditlere karşı korumakla beraber kullanışlı, pratik ve hijyenik olduğu için kullanım alanı oldukça yaygındır. İnovastil’in üretimini yaptığı kullan at ürünleri arasında bulunan kullan at önlük ‘Nonwomen Spunbond (tela)’ kumaştan yapılmaktadır.

Sıvı ve kimyasal risklere karşı dayanıklı olan kullan at önlük, diş hekimliği, veterinerlik, sağlık kuruluşları, tekstil atölyeleri, yiyecek-içecek iş kolunda, eğitim kuruluşlarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Ancak yaygın olarak özellikle de sağlık kuruluşlarında kullan at önlüğünün koruyuculuk olarak nitelikli olması da gerekir. İnovastil, kullan at önlük fiyatları önlüklerin ağırlıkları ve modellerine göre farklılık göstermekle beraber kullan at önlük fiyatı toptan ve parakende satışı olarak değişmektedir. Bu önlükler aynı zamanda ıslak ve kuru durumda temizleme çözeltilerine dayanıklılık göstermekte, toksik ve alerjik malzeme içermemektedir. İnovastil, 20 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr olarak farklı modellerde kullan at önlük tüketicinin hizmetine sunmaktadır.
Kullan at önlüklerin imal edildiği bu kumaşlar hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşak özeliklere sahiptir. Kumaşın bu özellikleri sayesinde İnovastil’in sizler için ürettiği kullan at önlük;

  • Islak ve kuru halde temizleme çözücülerine yeterli dayanıklılığa sahiptir.
  • Toksik ve alerjik malzeme içermemektedir.
  • Belirli seviyede buruşukluğu giderebilmektedir.

İnovastil, tüketicinin korunması hakkındaki yasalar çerçevesinde son teknoloji ile gelişen niteliklere sahip kumaşlarla kullan at önlük imal etmektedir. Önlük modelleri, tek kullanımlık önlük fiyatları ve siparişleriniz için 0216 390 4042 / 0534 854 6303 numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir