Blog

Kullan At Tulum Fiyatları

Kullan At TulumTek kullanımlık tulum; özellikle sağlık sektöründe kullanılan, hijyenik ve koruyucu bir giysi türüdür. Bunlar, özellikle virüslerin, bakterilerin ve diğer enfeksiyon etkenlerinin yayılmasını önlemek için kullanılır. Tek kullanımlık tulumlar, özel olarak tasarlanmış malzemelerden yapılmış ve elde yıkanamazlar. Tulumlar, tek kullanımlık koruyucu ekipmanlar arasında en çok kullanılanlardan biridir. Tedarik zincirleri, inşaat işleri, boya işleri, kimyasal işler ve diğer birçok sektörde de kullanılmaktadır.

Tulum modelleri, kullan at tulum fiyatları ve siparişleriniz için 0216 390 42 22 / 0534 854 6303 numaralar ile iletişime geçebilirsiniz.   Tek kullanımlık tulumlar vücudu iç ve dış tehditlere karşı korumakla beraber kullanışlı, pratik ve hijyenik olduğu için kullanım alanı oldukça yaygındır. Kullan At tulum fiyatları ise modellerine ve kumaşının niteliklerine göre değişiklik göstermekte.

Firmamıza toptan siparişler için üretim yapmaktadır. Kullan At Tulumları farklı sanayi, ticaret ve hizmet kollarında çalışanlar için daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve rahatlık sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Ayrıca tek kullanımlık tulumları firmaların kurumsal kimliğini ve işteki ciddiyetlerini ön plana çıkaran önemli koruyucu ürünlerden biridir de diyebiliriz.

Üniforma vb. kıyafetler bu tulumuna örnek verilebilir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Özellikleri Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp, -her alanda kullanabileceğiniz -hava geçirgen, -su itici, alev geciktirici, -partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen iş ve işçi tulumu imal etmekteyiz.

70 gr olarak imal ettiğimiz kullan at tulum özellikleri sayesinde öncelikle iş güvenliği, hijyen ve çalışma sürecinizde birçok açıdan size pratiklik sağlar, çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir