Blog

Kullan At Tulum Özellikleri

Kullan At Tulum Özellikleri

Kullan at tulumlar iş yerlerinde güvenliğinizi tam anlamıyla koruyabilmek adına tercih edilen iş elbiseleridir. Zehirli gazlar kimyasal atıklar ve mikrop gibi çevreden gelen zararları yok ederek güven içinde işinizi yapmanızı sağlar.

Özellikle kimyasal ağirlikli islerde zorunlu hale gelmis olan is kiyafetleri sağliginiz icin en iyi secimdir. Calisma alanlarinda hijyen amaclı tercih edilir. İş güvenliği ekipleri tarafindan tavsiye edilen kisiyi dış etkilerden koruyan ürünlerdir.

Kullan At Tulum Özellikleri

Tek kullanımlık tulum polipropilen maddesi ile Nonwoven Spunbond 70gr/m2 tela kumaştan üretilir. Bu nedenle oldukça hafif olup yer kaplamaz. Tulumların kullanıldığı is tiplerine göre kalınlığı ve özlelikleri değişir. Tulumların kullanıldığı alan tüm bedenin başın korunması hijyen sağlanması gerekli ise bu tulumlar kapşonlu ve tüm bedeni kapatacak şekilde tasarlanır. Ayrıca kısa ve tek hamlede giyilebilecek tulumların yanında ayakları ve kolları tamamen kaplayan lastikli tasarlanan tulumlar da bulunur. Bu tulumların en büyük avantajı nefes alabilen ve sıkmayan bir özelliği taşımasıdır.

Anti-bakteriyel özelliğe sahip olup sağlık açısından oldukca iyidir. Su itici, alev geciktirici özelliği ile de güvenli kullanım için tercih edilir.

Ürünler bakteri oluşturmaz hafiftir ve yumuşaktır.

Farklı renklerde ve beden ölçülerinde üretilebilir.

Tek kullanımlık tulum belden el kısmından ve ayak kısmından lastikli olarak üretildiği için kullananların rahat etmesi sağlanır. Birden fazla alan da kullanılan bu tulumlar ihtiyaç halinde bütçenize göre sizin ihtiyaç tipinize göre hazırlanır.

Ihtiyac halinde ihtiyac duydugunuz tulumlara www.inovastil.com dan ulaşabilirsiniz.

Toplu alımlarda oldukça makul fiyatları ile kaliteli tulumlar ile hizlere hizmet verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir