Blog

Tek Kullanımlık İş Tulumu Fiyatları

Tek Kullanımlık İş Tulumu Fiyatları

İş güvenliği için son derece gerekli ve insan sağlığı için zorunlu olan, tek kullanımlık iş tulumlarını uygun fiyatlı almak istiyorsanız İnovastil’i ziyaret etmelisiniz.

İnovastil kullan at iş tulumları genellikle ikaz iş tulumu olarak kullanılsa da her alanda kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık bu tulumlar, hava geçirgen özelliğe sahiptir. Aynı zamanda su itici, alev geciktirici özellikleri sayesinde sizi acil durumlardan korur.

Tek kullanımlık İnovastil tulumlar partikül geçirmez ve bakteri oluşturmaz. Bu nedenle son derece sterildir. Yapısı yumuşak ve hafif olduğu için de kullanımı oldukça rahattır.

Tulumlar unisex olarak üretilir yani kadın ve erkek çalışanlar için ayrı tulumlar almanız gerekmez. Tulum boyutları da L-XL olarak çeşitlenir, böylece zayıf veya kilolu farketmeden hemen hemen herkesin bedenine uyum sağlayabilir.

İş tulumları, tek kullanımlık olduğu için her gün yeni bir iş tulumu kullanmanız gerekir. Bu nedenle çok sayıda tulum almanız gereklidir. Bütçenizi etkilememesi için tek kullanımlık iş tulumu fiyatları uygun, iş tulumları ise kaliteli olmalıdır.

İnovastil sayesinde, hem kaliteli hem güvenilir hem herkese uyan hem de son derece uygun fiyatlı kullan at tulumlar satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise; inovastil.com sitesini ziyaret etmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir