Blog

Kullan At Tulum Üretimi

Üretimini yaptığımız Kullan at tulumlarımız sertifikalı olup, hava, partikül, bakteri, virüs gibi herhangi bir dış etkene karşı koruyucu özelliğine sahiptir.

Hapşırık ve öksürük sonucu, havadan damlacık yoluyla solunum sistemine ulaşabilen ayrıca enfekte yüzeylerden temasla, ağız ve gözlere bulaşabilen koronavirüs hastalığının kontrol edilmesi için hava, partikül geçirmeyen, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip tek kullanımlık virüse karşı koruyucu tulum kullanılması olası riski en az seviyeye indirir.

Bu tulumlar tek kullanımlık olmasının yanı sıra dışarıdan gelen rüzgar, su, hava gibi herhangi bir temasa karşı koruyucu özelliğine sahiptir. Koronavirüse karşı koruyucu bu tulumların kumaşı Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela denilen malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Virüse karşı koruyu tulum kumaşlarımız aynı zamanda su emici özelliktedir. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için Virüse karşı koruyucu tulum kullanarak olası riski en aza indirebilirsiniz. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir. 70 gr olarak imal ettiğimiz bu koruyucu tulumları firmamız toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

Toptan alımlarda ucuz, sertifikalı ve çift koruma sağlayan lamineli tek kullanımlık tulum siparişi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir