Blog

Virüs Tulumu İmalatı

Firmamız sertifikalı, lamineli özelliği ile çift koruma sağlayan virüs tulumu imalatı gerçekleştirmektedir.

Firmamız Tek Kullanımlık inovastil tulumları sertifikalı olup dış etkenlere karşı tam bir bariyer görevi görmektedir. Toptan alımlarda ucuz, sertifikalı ve çift koruma sağlayan lamineli tek kullanımlık tulum siparişi için iletişime geçebilirsiniz.

İnovastil olarak tek kullanımlık tulumlarımız kişisel koruyucu donanım yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, CE ve ISO 9001 sertikalara sahiptir. Üretimini yaptığımız tulumlarımız laminelidir. Yani bu tulumların kumaş özelliği;

Çift taraflı yapışma özelliğine sahip olan yapıştırıcılar ile kumaşlar birbirine eklenir. Uygulama esnasında aşırı ısı ve basınç kumaş tabakalarını birbirine yapıştırarak tamamen tek bir katman haline gelmesini sağlar. Laminasyon işlemi sayesinde ısı ve basınç yardımıyla birbirinden farklı yüzeylerin çeşitli baskılama ve yapıştırma yöntemleri ile bir araya getirilmesi ve tek bir katman halini alır. Dış etkenlere karşı korumak amacıyla kalınlaştırmak ve daha dayanıklı hale getirmek için kullanılan bu yöntem görüntünün zarar görmemesinin yanında parlaklık kazanmasını sağlar. Bu kumaşlar su emici ve su geçirmez özelliktedir. Ayrıca güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyeldir. Firmamız tek kullanımlık ürünleri alerjik malzemeleri içermez, kolay nefes alabilen, terletmeyen yapıya sahip, kişisel hijyeni korumakla birlikte bakteri transferini de engeller.

İnovastil, Virüs Koruyucu Tulumları sertifikalı olup, lamineli modelleri ile tüm beklentinizi karşılamaktadır. Ayrıca sipariş adet sayınız ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun üretim fabrikamızın donanımı ve kullandığı teknoloji sayesinde siparişlerinizi zamanında tedarik edebilmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir