Blog

SMS Tulumları

Birçok sektörde kullanılan SMS tulumları esnek kaputlu dokunmamış kumaştan üretilmekte ve firmamız tarafında toptan ve perakende olarak uygun fiyat ile satışı yapılmaktadır.

SMS tulumları, ilaçlama sektöründe, yemek firmalarında, tavuk çiftliklerinde ve daha birçok sektörde kullanılmaktadır.

Ürün Özelliği : Esnek kaputlu dokunmamış kumaştan üretilmiştir. %100 SMS, fermuarlı, fermuarla sıkıştırmadır. Esnektir. Yuvarlak baş, bel, manşet ve ayak bilekleri dokusuzdur. %100 SMS olmakta ve 50 g/m2 dir.

Kumaş Özelliği : Tulumlar katı partiküllere karşı koruyucu giysilerdir. Sıvı kimyasallara karşı sınırlı koruma performansı sağlarlar. Kimyasal koruyucu giysiler için performans şartları vardır.

SMS tulumlar hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Gramaj kalınlıkları 50 gr/m2 dir.

SMS tulumlar beyaz renktedirler ve beden olarak standart ölçü de XL olarak mevcuttur.

SMS Tulumların Kullanım Alanları Şunlardır :

  • Yemek Firmaları Tek Kullanımlık Tulum
  • Ziyaretçi Tek Kullanımlık Tulum
  • Tavuk Çiftliği Tek Kullanımlık Tulum
  • İlaçlama Tek Kullanımlık Tulum

İnovastil sizlere en kaliteli SMS tulum çeşitlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

SMS Tulumları kullanımının sağladığı pratiklik ve kalıcı temizlik nedeni ile oldukça tercih edilmektedir.

Mevcut kıyafelerinizin üzerine giyeceğiniz SMS tulumları çalışanlar için daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve rahatlık sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Ayrıca SMS tulumları firmaların kurumsal kimliğini ve ciddiyetini ön plana çıkaran önemli araçlardan biridir de diyebiliriz. İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzeleri bulundurmak zorundadır. SMS tulumları da İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp,

  • her alanda kullanabileceğiniz
  • hava geçirgen,
  • su itici, alev geciktirici,
  • partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde SMS tulumlarının toptan v perakende olarak satışını yapmaktayız.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olan SMS tulumları çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilir, SMS tulumlar hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek isterseniz İnovastil internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir