Blog

Su Geçirmez Tulum Modelleri

Kullan at tulumların kullananım amacı hijyen sağlamak ve güvenli çalışma içerisinde olmaktır.

Güvenilir çalışma için kullan at tulumların bir çok koruyucu özelliği bulunur.

Sıvı gecirmez, anti bakteriyel, kimyasallara karşı koruma, toz ve partiküllere karşı koruma, alev iticilik, hava geçirgen ve bunun gibi koruma sağlayan iş kıyafetleridir.
Dünya da ve ülkemizde de bazı alanlar da zorunlu hale gelmiştir. Bunun yani sıra işçi güvenliği uzmanlarından tavsiye görmüş ürünlerdir.

Kullan at tulumlar hijyen amacı ile de kullanılmakta dedik. Hijyen ve temizlik için boyacılık, hayvancılık, olay yeri inceleme, temizlik ve gıda gibi sektörlerde tercih edilir.
Hem hijyen sağlamış hemde temiz kalmış olursunuz.

Kullan at tulumlar rahat kullanıla bilmektedir. Beli lastikli olup bele oturarak kullanırken sıkıntı çekmemeniz hedeflenmiştir. Kapşonlu veya kapşonsuz modelleri bulunur ve iş sektörünüze göre tercih secim yapabilirsiniz. Önünde bulunan fermuar sayesinde rahat giyip cikartmaniza olanak sağlar.

Kullan at tulum imalatçılarının başında olan firma inovastil.com en kaliteli ve TSE güvencesi olan tulumları sizlere sunar. Tulumlar toptan alımlarda oldukça indirimli olarak sizlere ulaşmaktadır.
Şu gecirmez tulum modelleri, kimyasala karşı dayanaklı tulum modelleri ve is tipinize uygun tulum modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bilgi ve iletişim için www.inovastil.com ‘ u ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir