Blog

Koku Geçirmeyen Tulumlar

Koku Geçirmeyen Tulum İnovastil Tek Kullanımlık Tulum imalatcısıdır.Ürünlerimiz kendi imalatımız dır.   Universal 2163 belgelendirme si ile Tip 3Tİp 4 Tip 5 Tip 6 üretimi yapabilmektedir.   Fermuarlı 75 cm  ve pat ile korumalıdır. El ayak bilekleri lastikli nefes alabilen sıvı geçirmeyen özelliğe sahiptir.

Özellikleri içeresinde anti bakteriyel olması aranmaktadır corona virüs ve diğer virüslere karşı koruyuculuk özelliğinin yanı sıra en standartlara uygunluk belgesi olmalı ve anti alerjik özelliği kumaşın ve imalat tekniklerinin bir araya gelmesi ile gerçekleşen bilinçli ve koruyucu güvenlik normlarına uygunluk ile teknik donanımlı Kişiler tarafından yapılması en uygun olan üründür.

Müşterilerin taleplerine göre poşet koli ve etiket tasarlanmaktadır Is yerinizi güvenli bir alana çevirmek için tercih edeceğiniz is tulumları sağlık açısından size tam koruma sağlayacaktır. Kulan at tulumların sıvı gecirmez, kimyasallara karşı koruma sağlama, alev iticilik, koku geçirmeme gibi özellikleri bulunur ve çok fonksiyoneldir. Kullanacağınız alana ve is tipinize uygun tulumlar ile mükemmel bir korumaya sahip olmanız mümkündür.

Kullan at tulumlar koku geçirmeyen tulum olarak ta bilinen tulumlar. Çok ağır kokuya maruz kaldığınız alanlar da kokuyu geçirmemesi sağlık açısından ve rahat bir çalışma yapabilmeniz için önemlidir. Günümüz şartlarında artık sağlık yönünde korunmamız gerekmektedir.  Gerek dünya sağlık örgütü gerekse sağlık bakanlığının açıklamalarına göre bu  pandemi önümüzdeki iki yıl boyunca hayatımıza da var olacak gibi gözükmektedir. Tulum imalatı biz tüketicilerin pek üzerinde durup, araştırmalar yapmak yada imalatında kullanılan hammaddeler itibari ile ana fikirler edinme noktasında ne kadar tembellik yaptığımızı kullan at ,tek kullanımlık tulum şeklinde yorumlamalardan da anlamaktasınızdır.

Koku geçirmeyen tulum aslında biz insanlar her türlü çalışma alanlarımız içerisinde gayet rahat bir çalışma yapabilmemiz için kullanabileceğimiz hijyenik bir üründür. kullanım alanları çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu durum itibariyle biz tüketiciler kalite ve marka noktasında bayağı bir şaşkınlık  yada bilgisizlik içerisindeyiz. Bizler üretici firma olarak kaliteyi ve markalaşmayı siz tüketicilerimizle paylaşmaktan büyük bir gurur yaşamaktayız. üretici ve tüketici arasındaki  güven ancak ve ancak kaliteyle Sağlanabilir.

Koku Geçirmeyen Tulum Bizler üretici  İNOVASTİL AİLESİ OLARAK KALİTEYİ SAĞLANABİLİR. olarak tutmaktan çok büyük bir mutluluk duymaktayız. çünkü bizlerde biliyoruz ki; kalitemiz bizim tek gayemizdir. Ancak bu sayede bizler müşteri memnuniyetini kalıcı ve geleceğe bir yatırım olarak görmekteyiz. İNOVASTİL kullandığı kumaş  ve içerisindeki karışımların insan sağlığını tehlikeye sokacak kimyasallardan tamamen arındırılmış ve homojen olarak üretilen kumaşlar kullanılmaktadır. Kullanırken dış etkenlerden tamamen kalıcı bir koruma sağlar.

İmalatımızda  kumaşı işlerken dış etkenlere geçirgenlik sağlayacak işlemlerin olmaması için gerekli özveri fazlasıyla gösterilmektedir. imalat sırasında kumaşı işlerken hiç bir şekil veya imalat hatalarına imkan verilmeyecek şekilde üretim yapmaktayız. Ürün tokluğu dendiği zaman tüketicinin aklına üreticinin fazlasıyla parası olup pazarlık payı vermemesi gelebilmektedir. ürün tokluğu gerçek anlamda; üretim esnasında kumaşı işlerken gerekli malzemelerin tedarik edilmesi noktasında eksizsiz bir şekilde üretimin tamamlanma aşamasına gelmiş olması demektir.  Bundan sonraki hayatımızda yakın gelecekte maskeli ve mesafeli bir hayat bizleri beklemektedir.

Firmamız İnovastil tamamen yerli üretim olan kumaşı dokuması(non-woven) olup üretimde- dikimde yanmaz  uçlu iğne kullanarak kumaşı delmemektedir. 4 iplik ile dikilen tek kullanımlık tulumlar en ufak sıvı  geçirme yapmamaktadır.Koku Geçirmeyen Tulum El ve ayak bileklerinde 1. sınıf lastik kullanılmaktadır. Lastiklerin kumaşa  uygunluğu kalite standartlarına göre işlenmiş lup özellikle yurtdışı ihracatlarında kontrollerden  sorunsuzca geçmektedir. Referanslarımızı web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.  Ürünümüzün tecil edilmiş modeli TK-55LMN olarak yurtiçinde oldukça bilinmektedir.

Kaliteden ödün  vermeden üretilen koruyucu virüs tulumu fermuarlı olup tek seferlik tulum olsa da çok kullanımlık  fermuarlar tercih etmekteyiz. Daha öncede dediğimiz gibi kaliteden ödün vermeden üretilen koruyucu  virüs tulumlarımız TK-55LMN su geçirmez  55 gramlık ürünümüzdür. Kalite standartlarına uygun tulumlar için inovastil.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız da ki tüm tulumlar sağlık şartlarına uygun olarak hazırlanıp en uygun fiyatlar ile müşteri ile buluşur. Kalite ve profesyonel hizmet için yukarda bulunan Link ten bilgi ve destek alabilirsiniz iyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir