Blog

Tek Kullanımlık Antibakteriyel Tulumlar

Tek kullanımlık tulumlarımız antibakteriyel olup tasarım ve kumaş özelliği olarak virüse karşı koruyuculuk sağlar. Firmamız Tek Kullanımlık Antibakteriyel Tulum ürünleri Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dedinilen malzemeden imal edilmektedir.

Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmekte ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanıım allanı gittikçe yaygınlaşmakta olan bu kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici ve su geçirmez özelliktedir.

Ayrıca güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyeldir. Firmamız tek kullanımlık ürünleri alerjik malzemeleri içermez, kolay nefes alabilen, terletmeyen yapıya sahip, kişisel hijyeni korumakla birlikte bakteri transferini de engeller. Firmamız tulumları kişisel koruyucu donanım yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, CE ve ISO 9001 sertikalara sahip olup, dünya genelinde yaşadığımız Korona Virüse karşı hem tasarım olarak hem kumaş özelliği olarak koruyuculuk sağlamaktadır.

Bu tulumlar tek kullanımlık olmasının yanı sıra dışarıdan gelen rüzgar, su, hava gibi herhangi bir temasa karşı koruyucu özelliğine sahiptir. İnovastil olarak Korona virüse karşı koruyucu  tek kullanımlık tulum, maske, eldiven üretimini ve satışını sağlamaktayız.Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek ürün kalitesi ayrıca hizmeti ile sektörde bilinen ve tercih edilen bir firma konumundadır. Tek kullanımlık antibakteriyel tulum siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir