Blog

Tek Kullanımlık Tulum Dikimi

Firmamız Korona Virüs’e karşı koruyucu, TK-55 sertifikalı, lamineli 3M Tek Kullanımlık Tulum Dikimi yapmaktadır.

Koruyucu tulumları kullanarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için virüse karşı olası riski en aza indirebilirsiniz. Hapşırık ve öksürük sonucu, havadan damlacık yoluyla solunum sistemine ulaşabilen ayrıca enfekte yüzeylerden temasla, ağız ve gözlere bulaşabilen koronavirüs hastalığının kontrol edilmesi için hava, partikül geçirmeyen, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip tek kullanımlık virüse karşı koruyucu tulum kullanılması olası riski en az seviyeye indirir.

Bu tulumlar tek kullanımlık olmasının yanı sıra dışarıdan gelen rüzgar, su, hava gibi herhangi bir temasa karşı koruyucu özelliğine sahiptir. Korona Virüse karşı koruyucu bu tulumların kumaşı Lamineli olup Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela denilen malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Virüse karşı koruyu tulum kumaşlarımız aynı zamanda su emici özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir. 25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal ettiğimiz bu koruyucu tulumları firmamız toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Sipariş ve fiyat bilgisi için 05348546303 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İnovastil olarak sağlığınızı önemsiyor Korona Virüs salgınına yakalanma riskini düşürmek için en az 20 saniye sabun ve su ile ellerinizi yıkamanız gerektiğini, kalabalık ortamlardan uzak dururken kapalı alanları havalandırmanız gerektiğini, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için sağlıklı beslenmeniz gerektiğini birkez de biz hatırlatalım. Tulum satışı için müşteri hizmetleirmizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. 05348546303

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir