Blog

Tek Kullanımlık Tulum Kumaşı

Üretimini yaptığımız tek kullanımlık tulumlar lamineli olup, kumaşı dokunmadan üretilen Nonwoven Spunbond / tela dedinilen malzemeden imal edilmektedir.

Firmamız tek kullanımlık tulumları kişisel koruyucu donanım yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, CE ve ISO 9001 sertikalara sahiptir. Özel kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı,beli,paçası ve kol ağızı lastikli, önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı, fermuar başlığı kilitli olup kendiliğinden açılmaz. Fermuar üzeri patlıdır. Ayrıca firmamız tek kullanımlık tulum kumaşları Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dedinilen malzemeden imal edilmektedir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmekte ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanıım allanı gittikçe yaygınlaşmakta olan bu kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici yada su geçirmez özellikte, güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyeldir.

Bu tulumlar tek kullanımlık olmasının yanı sıra dışarıdan gelen rüzgar, su, hava, virüs, bakteri, partikül gibi herhangi bir temasa karşı koruyucu özelliğine sahiptir. İnovastil olarak Korona Virüse karşı tek kullanımlık tulum, maske, eldiven üretimini ve satışını sağlamaktayız.Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek ürün kalitesi ayrıca hizmeti ile sektörde bilinen ve tercih edilen bir firma konumundadır. Tek kullanımlı tulum siparişleriniz için 05348546303 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir