Blog

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar çok seçenek varken, işyerindeki tehlikelerle başa çıkmak için en iyi güvenlik giysilerini seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Dikkat edilmesi gereken ilk şey,EN 14126 standartta açıklanan herhangi bir geçme veya kalma olmamasıdır;Sonuçlar belki de iticilik testlerinden daha kesindir.

Tek kullanımlık tulum imalatçıları bu pandemi sürecinde doktorlar’a tulum , önlük , maske vb. bir çok ürünler doktorlara sevk edilmektedir. Tek kullanımlık tulumlar kan vb. bir çok ürünü geçirmemekle birlikte aleve , suya , pakteriye karşı dayanıklıdır.

Her gün, dünyanın dört bir yanındaki işyerlerinde ve ortamlarda, çalışanlar çok sayıda benzersiz ve tehlikeli kimyasallarla uğraşıyorlar. Bu kişi ve kişileri sağlıklı güvenilir bir çalışma ortamı sağlar.

Tek kullanımlık tulumlar sağlık ve iş güvenliği açısından son derece önemlidir. Bu nedenle tek kullanımlık tulum imalatçıları da insan sağlığına özen göstermeli ve titiz davranmalıdır.

İnovastil, kullanılacağı alana göre özellikleri farklılaşan tulumlar üretir. Böylece amaca en uygun tulumu da üretmiş olur. Tulumların gramları, iş için veya ziyaretçi için üretimi farklıdır. Su geçirmeyen tulumlar, ilaçlama tulumları, tavuk çiftliği tulumları, olay yeri inceleme tulumları, yemek firmaları tulumları, kurban kesimi için tulumlar ve kimyasal kullanıma uygun tulumlar ayrı ayrı üretilir.

Yerli Üretim Tek Kullanımlık Tulum İmalatçısıyız!

Üretimlerimize hızlıca devam ederken kendi sağlımızı da ön planda tutmaktayız. Çalışan ekip arkadaşlarımıza her gün ateş kontrolü haftalık covid-19 testi yapılmaktadır. Birlikte

çalıştığımız iş arkadaşlarımızın sağlığını da ön planda tutmaktayız. Ürünümüz TK-55LMN kalite politakalarına uygun olarak üretildiğini belirtmiştik, TK-55LMN TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürünümüze ait Universal 14126, ISO 13485, ISO 9001 ve CE belgelerine sahip olup yurtdışı ihracatını sorunsuz bir şekilde rahatlıkla yapabilirsiniz.

TK-55LMN TİP-3 TİP-4 TİP-5 TİP-6 sahip olduğunu bilmenizi isteriz, ayrıca kategori 5/6 özelliklerine sahiptir. Ürünümüze ait güncel sertifikalarımızı web sitemiz içerisindeki sertifikalar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İnsanlık olarak geleceğimize yön verirken sağlık olarak medikal anlamda kendimizi de korumamız gerektiğini son 1 yılda çok iyi anlamış bulunmaktayız. Bu pandemi kapsamı çerçevesinde önlemlerimizi en ağır şekilde almamız gerekmektedir. Maske ve mesafe ile birlikte önümüzdeki yıllarda da rahat bir yaşam sağlamamızda kendi önlemlerimizi almamızda fayda var. Biz üretmeye sizlerde korunmaya özen göstereceğinize inanıyoruz. Koruyucu tulum üretiminde hedefimizin ülkemizin bayrağını dünya üzerinde her yere ulaştırmak ve ürün kumaş kalitemizi sağlık çalışanları ile birlikte sağlıklı günlere geçeceğimiz günlere normal hayata dönmeyi hedeflemekteyiz. İNOVASTIL ekibi olarak her zaman sizin sağlığınız ve güveninizi kazanmayı çabalamaktayız.

Burada en önemlisi kimyasal ve yanıcı maddeler ile çalışan insanları korumaktır. Bu nedenle tulum malzemesi özenle seçilir. Tulumlar hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmeyen ve bakteri oluşturmayan maddeden üretilir.

İnovastil, tek kullanımlık tulumları son derece kaliteli ve güvenilirdir. Ayrıca tulumlar büyük paketler halinde satılır. Böylece her seferinde yeniden sipariş verme uğraşı da ortadan kalkar.

İnovastil tek kullanımlık tulumları incelemek ve sipariş vermek için www.inovastil.com adresini ziyaret edebilir, her türlü soru ve sorununuz ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir