Blog

Su Geçirmez Tek Kullanımlık Tulum

Su Geçirmez Tek Kullanımlık Tulum

Her alanda kullanabileceğiniz tek kullanımlık su geçirmez tulumlar oldukça kullanışlı. Su geçirmeyen tulumları dilerseniz evde tadilat sırasında, dilerseniz fabrikanızda dilerseniz de özel işlerinizde kullanabilirsiniz. Bu tulumlar genellikle ilaçlama ve boya işlerinde kullanılıyor.

İnovastil tulumlar, herkesin rahatlıkla giyebileceği şekilde tasarlanıyor. Hem kadınlar hem erkekler giyebiliyor. Lamineli kumaştan üretildiği için dayanıklı bir yapıya sahip oluyor. Kapüşonlu tasarımı sayesinde başınızı da koruyor. Ayrıca kapüşon kısmında, kol ve paça kısmında bulunan lastikler sayesinde vücudunuza su girmesi önleniyor.

Rahat giyip çıkarabilmek adına ön kısmına fermuar konuluyor. 80 cm açılır fermuar hızlı giyip çıkarmayı mümkün kılıyor. Fakat fermuarın kilitlenebilen başlığı sayesinde üzeri patlı olan fermuar kendiliğinden açılmıyor. Yani siz iş yaparken fermuarı düşünmek durumunda kalmıyorsunuz.

Tek kullanımlık bu tulumlar, su dışında partikül de geçirmiyor. Bu nedenle bakteri oluşumu da önleniyor. Beyaz renkte ve standart bedende ve hafif yapıda üretilen tek kullanımlık su geçirmez tulum fiyatları İnovastil’de oldukça uygun.

Uygun fiyata 1000’lik paketler halinde satın alabileceğiniz tulumlara www.inovastil.com adresine girerek ulaşabilir, çok sayıda tulumu tek seferde sipariş edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir