Blog

Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları

Tek kullanımlik tulumlar günümüzde oldukça fazla tercih edilir hale geldi.

Hem iş fonksiyonun gereksimi hem kedini güvende korumalı hissetmek adına oldukça fazla kullanımı sağlanır işinizi daha güvenilir ve daha konforlu sekilde yapmanızı sağlar.

Dünya da oldukça fazla olan iş kazaları sonucunda yaralanmalar, ölümler veya zehirlenmeler arttığı için iş güvenliği uzmanları tarafın ‘dan zorunlu hale gelmiştir ve özelikle ilaçlama sektöründe kullanımı yapılmaktadır.

Kullan at tulumlar kişiye özeldir ve oldukça güvenilirdir. Eczacılık, temizlik, ilaçlama, sanayi, gıda, gıda, işlerinde kullanılır.

Boyama cilalama ve kimyasalla etkileşim olan yerlerde, virüs ve bakterilerin çok olduğu iş yerlerinde de kullanımı yapılır ve hangi amaçla hangi alanda kullandığınız önemli olmaksızın iş güvenliği açısından oldukça iyi bir gelişmedir.

İnsan yaşamını tehdit etmeyen ve haklarının korunmasını sağlayan muhteşem bir üründür.

Özellikler baz alındığında kullanıcının vücuduna zarar vereyen herhangi bir tahribata karşı koruyan ve tam anlamı ile donanımlı ve iyi tulumlar;

Inovastil de bulabilme imkanı var. İnovastil kullan at tulumlarin imalatını yapan özel bir firmadir.

Kumaşın özellikleri şu şekildedir.

 • Su itici
 • Alev geciktirici
 • Hava geçiren
 • Bakteri oluşturmayan
 • Hafif ve yumuşak kumaş

Ve kullanım alanları ise söyledir;

Boyama işlerinde,
Temizlik işlerinde,
Ilaç sağlık veteriner,
Ilaclama gibi sektörler

Sizin sağlığınız herşeyden önemlidir iş güvenliğiniz şakaya gelmez.

Ayrıca ınovastilde tek kullanimlik is tulumu fiyatları oldukça uygun fiyatlarladır cep dostudur.

EN iyi en kaliteli iş tulumlarına inostil sayesinde tek tıkla bulabilirsiniz.

İş yerlerinde  ve çalışma alanlarında tercih edilen  tulumlarımız, kullan at mantığı ile hareket etmekte olup kullanım alanı oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Türkiye çalışma standartlarına göre İş Sağlığı ve Güvenliği açısından kullanılması mecburi olan tulumlarımızın alanlarını kısaca özetleyecek  olursak;

 • Hastaneler
 • Kasaplar
 • Kimyasal sanayi de
 • İlaç sanayi de
 • Tavuk çiftliklerin de
 • Boya sanayisin de
 • Veterinerlerin kullanım da
 • Olay yeri inceleme de
 • Misafir tulumları
 • Yemek sektöründe
 • Toza karşı koruma

 

Genel başlıklar halinde yazdığımız alanlar içinde kullanılması zorunlu olan tulumların asıl amacı, insan sağlığını ve hijyenini en iyi şekilde ve en yüksek  kalitede korumaktır. Tulumlarımız bay / bayan kullanımı için tasarlanmış olup , kullanılan alana göre de özellikleri değişmektedir. Yapılan işin niteliği göz önünde tutularak seçilen tulumlarımızı kısımlara ayırırsak şöyle sıralayabiliriz.

    25 gram,30 gram,40 gram,50 gram,70 gram olan tek kullanımlık tulumlarımızın kumaş özelliği;

Havayı geçirme yapısı olan , Alev geciktirici,  Partikül geçirmeyen, Su itici, , Bakteri oluşturmadığı gibi aynı zamanda, Hafif ve yumuşaktır.

Bu tek kullanımlık  tulumlarımızın ürün özelliği ise ;

Malzemesi  Nonwoven Spunbond ( Tela ) Kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı, önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı, fermuar başlığı kilitli olup kendiliğinden açılmadığı gibi, beli, paçası ve kol ağızı lastiklidir.

55 Gram olan Lamineli Tek Kullanımlık Tulumlarımızın kumaş özelliği;

Hafif ve yumuşak olan tulumumuz, Bakteri oluşturmaz,  Su geçirmez ,partikül geçirmemektedir. İstediğiniz her alanda kullanabileceğiniz gibi, genelde de ilaçlama ve boya tulumu olarak kullanılmaktadır.

Bu tek kullanımlık  tulumlarımızın ürün özelliği ise ;

Malzemesi PP. PE. Nonwoven kumaştan üretilmiş  kapüşon kenarlı olup, , önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli, fermuar başlığı kilitli olup kendiliğinden açılmamaktadır. Fermuar üzerinde ise  pat bulunmaktadır.

50 gram olan SMS Tek Kullanımlık Tulumlarımızın kumaş özelliği ise ;

Katı partiküllere karşı koruyucu giysi, sıvı kimyasallara karşı sınırlı koruma performansı sağlayan kimyasal koruyucu giysiler için performans şartlarını sağlamaktadır.

Bu SMS Tek Kullanımlık Tulumlarımızın ürün özelliği ise ;

%100 SMS, Esnek kaputlu dokunmamış kumaş. Fermuarlı fermuarla sıkıştırma. Esnek yuvarlak baş, bel, manşet ve ayak bilekleri vardır ve aynı zamanda  dokusuzdur.

İnovastil olarak sadece  Türiye?de  değil dünyada da  lider konumundayız. Yüksek kalite ve  standartlarda  üretilen  tek kullanımlık tulumlarımızın, en iyi şekilde ve  en kısa sürede  , ürün imalatından başlayarak en son kullanıcıya ulaşmasına kadar olan her türlü tedarik sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetinize sunmaktayız.. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz  destek  hattımız ile  koşullar ne olursa olsun, sizinle   ilgilenebilecek bir müşteri temsilcimiz bulunmakta olup, her türlü  istek, şikayet ve memnuniyetinize karşı heran ulaşılabilirlik sağlayarak, müşterilerimize  maksimum düzeyde  yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir