Blog

Toz Koruma Tulumları

Toz koruma tulumları, az tehlikeli kimyasallara ve tozlara karşı koruma sağlamaktadır. İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzeleri bulundurmak zorundadır. İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan toz koruma tulumları ise bu malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak, iş güvenliğinizi esas alıp, her alanda kullanabileceğiniz, hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen toptan ve perakende toz koruma tulumları satışını yapmaktayız.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal edilen toz koruma tulumları

Toz Koruma Tulumları Modelleri Ve Fiyatları

  • Kapüşonlu toz koruma tulumları
  • Kenarı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli toz koruma tulumları
  • Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı toz koruma tulumları
  • Fermuar üzeri patlı olan toz koruma tulumları, fermuar başlığı kilitli ve kendiliğinden açılmaz özelliklere sahiptir.

25 gr. toz koruma tulumları; bir koli içerisinde 150 adet bulunmaktadır.

30 gr. toz koruma tulumları; bir koli içerisinde 100 adet bulunmaktadır.

40 gr. toz koruma tulumları; bir koli içerisinde 75 adet bulunmaktadır.

50 gr. toz koruma tulumları; bir koli içerisinde 60 adet bulunmaktadır.

70 gr, toz koruma tulumları; bir koli içerisinde 50 adet bulunmaktadır.

İnovastil toz koruma tulumları, Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dedinilen malzemeden yapılmaktadır. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım allanı gittikçe yaygınlaşmakta olan bu kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici özelliği yada su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekomiktir.

İnovastil olarak iş güvenliğinizi önemsiyor. İmallattan toz koruma tulumları ekomik fiyat teklifleriniz için 0216 390 4222 iletişime geçebilir, web sitemizden toz koruma tulumları modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir