Blog

Tulum Fiyatları

Vücudu tüm tehlikelere karşı koruyan tulumlar, hijyen ve pratiklik sağladığı için bir çok iş alanında oldukça yaygın kullanılmaktadır. Tulum fiyatları modellerine, ağırlıklarına, kullanılan kumaşın niteliklerine göre değişiklik gösterir.

Sıvı ve kimyasal risklere karşı dayanıklı olan tulumlar, veterinerlik, sağlık kuruluşları, tekstil atölyeleri, yiyecek-içecek iş kolunda, tarım sektöründe, çiftliklerde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bu tulumların koruyuculuk olarak nitelikli olması da gerekir. İnovastil, tulum ağırlıkları ve modellerine göre farklılık göstermekle beraber bütün tulumlar ‘Nonwomen Spunbond (tela)’ kumaştan yapılmaktadır. Bu kumaş bakteri oluşturmayan, hava ve partikül geçirmeyen su itici alev geciktirici niteliktedir. Firmamız farklı modellerde tulumları tüketicinin hizmetine sunmaktadır. Tulum fiyatları toptan ve parekende satışı olarak değişmektedir. Bu tulumlar aynı zamanda ıslak ve kuru durumda temizleme çözeltilerine dayanıklılık göstermekte, toksit ve alerjik malzeme içermemektedir.

İnovastil, tüketicinin korunması hakkındaki yasalar çerçevesinde son teknoloji ile gelişen niteliklere sahip kumaşlarla toptan ve perakende tulum tedarik etmektedir. Tulum modelleri,tulum fiyatları ve siparişleriniz için 0216 390 4042 / 0534 854 6303 numaralar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir