Blog

Ucuz Tulum Fiyatları

Kullan at iş kıyafetleri hem hijyenik hem korucu is kıyafeti olma özelliğini bir arada bulunduran is kıyafetleridir.  Kullan at tulumlar iş sahalarında güvenli çalışma için oldukça fazla talep gören koruyucu kıyafetlerdir. Hem rahat kullanımlı hemde yumuşak ve rahat dokuda olması kullanan kişileri içersinde bunalma hissi vermeden rahat çalışa bilmesine olanak verir.

Bir çok sektörde kullanılan tulumlar en çok  Gıda, hayvancılık, ilac, saglik, ilaçlama, olay yeri inceleme, temizlik, kurban kesim alanları ve boyacılık gibi islerde karşımıza çıkar.  Anti bakteriyel, kimyasala karşı koruma, toz ve partiküllere karşı koruma, sıvı geçirmez, alev itici, hava gecirken gibi özelliklere sahip olan kumaşlardan imal edilir.  Kapşonlu veya kapşonsuz modelleri çalışma şeklinize göre tercih edebilirsiniz.

Ayrıca tulumların bel kısımlarında ki lastik vücuda oturmasını sağlarken ister vücudunuzu kafa ayaklar ve eller olarak kaplayacak tulumlara dilerseniz de sadece elbise şeklinde olanlara inovasitil.com dan edinebilirsiniz.  Bir cok koruma sağlayan is tulumları hijyenik ve kişiye özeldir.  Bu sebebten ötürü içiniz rahat çalışma yapabileceğiniz için is verimliliginizide arttırmış olursunuz.  Çalışma şeklinize uygun tulumları yukar da vermiş olduğumuz linkten rahatca araştırıp size ve is tipinize uygun tulumları belirleye bilirsiniz.

İnovastil işçi güvenliğine önem verir ve kaliteli hizmet sunar.  Bu hizmeti en ucuz tulum fiyatları ile de taclandirir.  Toplu alımlarda fiyatları daha da aşağıya çekerek hem cebinizi hem güvenliğinizi düşürür.  Kaliteli hizmet güvenli çalışma için tercihiniz olan inovasitil.com her zaman hizmetinizdedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder..  Mutlu günler dileriz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir