Blog

Kimyasala Dayanıklı Tulum

Kimyasala dayanıklı tulum ve koruyucu ekipmanlar calisma sirasinda karsilasa bilinicek biyolojik, kimyasal ve nukluer tehlikelere karşı koruma sağlayan is kıyafetleridir.

Kimyasallar farkında olunmadan vücuda bir çok zarar verebilirler ve çalışma esnasında zarar görmeden çalışmanıza imkan sağlayan kimyasal koruyucu iş elbiseleri sayesinde güvende rahat bir çalışma ortamına sahip olmanız mümkündür.

Tüm dunya da ve ülkemizde de bu tulumlar işçi güvenliği sebebi ile zorunlu kılınmıştır. Çeşidi fazla olan bu tulumlar bir tek tulumla koruma sağlıyor da olabilir yada ekipmanları ile birlikte tam korumada sağlaya bilmektedir. Bu tulumlar güvenliğinizi en üstte tutan tulumlardır.

İş yerinde kalite ve hijyen sunar.
Kullan at tulumların en çok kullanıldığı iş alanları kimyasallara karşı korunma sağlamak ve hijyen sağlamak içindir. Bu tulumlar da çeşit göstere bilmektedir. Boyacılıkta kullanılanlar, Gıda sektöründe kullanılanlar, İtfaiyecilerin kullandığı temizlik işçilerin tercih ettiği gibi farkli kullanım alanlarına göre farkli şekillerde tasarlanmıştır.

İhtiyaca yönelik seçim yapmak iş güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Kullan at tulumlar yumuşak ve hava geçirgen tulumlardan yapılır. Ve rahat giyilip çıkartıla bilir. Kullanımı oldukça basittir.

Tulumları edineceginiz yerler de oldukça önemli konudur. İstediğiniz tulumu istenilen şekilde yapıp sizlere teslim etmelidir. Kaliteli is tipinize uygun iş tulumları için inovasitil.com’ u ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir